Ronaldinho:Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie

Legenda Barcelony, Ronaldinho udzielił dla "El partido de las 12" ciekawego wywiadu. Ronaldinho rozmawiał o sprawach futbolu m.i: to o przyjaźni z Leo Messim, o spotkaniu Barcy z Atletico również powiedział kilka ciepłych słów na temat portugalskiego zawodnika Cristiano Ronaldo.

Ronaldinho Mundial obejrzy najprawdopodobniej w telewizji ponieważ selekcjoner Brazylii nie wpisał go na listę na Mistrzostwa Świata. Ronii powiedział również że chciałby aby w finale Brazylia spotkała się z Hiszpanią.

Barcelona-Atletico:"Wszyscy moi przyjaciele są tam nadal, a wszyscy w Brazylii oczekują tego spotkania. Jestem optymistą. Mam nadzieję, że Barça tym razem wygra".

Neymar:"To normalne, ponieważ jest w czasie adaptacji. Rozpoczął dobrze, ale jest wstanie dać fanom FC Barcelony jeszcze więcej radości. Jest jednym z zawodników, którzy są przyszłością brazylijskiego futbolu. Mam nadzieję, że uda mu się osiągnąć wszystko, ponieważ jest w najlepszym klubie na świecie".

Leo Messi:"Jest najlepszym piłkarzem na świecie. Największa krytyka po złych wynikach spada na niego. Nie potrafię wyobrazić sobie Leo w innym klubie, ale jako przyjaciel, chce widzieć go szczęśliwym. Dla dobra futbolu, chce ciągle go widzieć w Barcelonie".

Pep Guardiola:"Nigdy nie przestałem traktować go jako przyjaciela, bo nic się nie stało. Zawsze, gdy go widzę mam nadzieję, że wszystko pójdzie po jego myśli".

Cristiano Ronaldo:"Jest wielkim graczem na najwyższym poziomie. Tylko niektórzy mogą być, jak on, a taka okazja mija szybko".