Messi: Ludzie z Barcelony zadecydują o mojej przyszłości

Lionel Messi na portalu społecznościowym 'Tencent Weibo' opublikował dość tajemniczy post dotyczący swojej przyszłości.

Ludzie z Barcelony zadecydują o mojej przyszłości. Chciałbym tutaj zostać i mam nadzieję, że oni też tego chcą. Jeśli nie, to znajdę inne rozwiązanie, bo chcę jak najlepiej dla tego klubu. W tym sezonie nie wszystko poszło zgodnie z naszymi oczekiwaniami, dla mnie i dla zespołu to był trudny rok. Mieliśmy szansę na osiągnięcie naszego celu w ostatnim meczu, ale nie potrafiliśmy jej wykorzystać. Przepraszam wszystkich i obiecuję, że wprzyszłym sezonie wrócimy na właściwe tory.

Przypominamy że Leo osiągnął porozumienie z klubem w sprawie nowego kontraktu i wkrótce podpisze z nim umowę