Atletico mistrzem!!

Wystarczyło wygrać wczorajsze spotkanie aby zostać Mistrzem Hiszpanii. Jednak nie udało się to argentyńskiemu trenerowi i ostatecznie klub z Madrytu zdobyło Mistrzostwo.

Gdy w 33. minucie Alexis popisał się bombowym i strzałem wpadliśmy w szał radości ponieważ wyprowadził Dumę Katalonii na prowadzenie. Wtedy mieliśmy 85% że to my zdobędziemy mistrzostwo

Jednak w 47. minucie nie mieliśmy się śmiać z rywala ponieważ David Villa mógł doprowadzić do remisu jednak uderzył zbyt blisko słupka.Dwie minuty później do bramki Pinto trafił Diego Godin i znowu zaczeliśmy walkę od początku.

Martino próbował ten mecz na wszystkie sposoby. W 63. minucie do bramki trafił Leo Messi, ale sędzia niestety nie uznał gola.

Później nie wydarzyło się nić strasznengo pod bramką Courtoisa. Na placu gry pojawili się Xavi za Ceska, Song za kontuzjowanego Busquetsa, a nawet Neymar. Messi i Neymar później zaczęli mijali jednego lub nawet dwóch obrońców jednak to nic nie dawało.

Po 90 minutach Barca zremisowała na Camp Nou 1:1 i Atletico zdobyło mistrzostwo. Sezon ten odbył się bez żadnego pucharu dzięki temu będzie rewolucja Barcelony. Między innymi zmiana trenera